Bir Çeyiz Setinde Olması Gerekenler

Gelinin Çeyizi

18 Haziran 2016 yazan Düğün Hayalleri

Yaklaşan düğün zamanı çeyiz setinde neler olmalı? Sorusunun yanıtını da getirmeye başlar. A’ dan Z’ ye her ihtiyacın itinayla karşılanması için öncelikle liste yapılması gerekiyor. Eksikler, alınacaklar ve alınanlar adına çıkarılacak bir listede, bir gelinin ihtiyaçları yer alacaktır. Özellikle yaz mevsiminin gelmesiyle düğün sezonunun da açılması anlamına gelir. Buna göre çeyiz listesi yapmaya başlamak kaçınılmaz olur. Öncelikle en acil ihtiyaçların listesini çıkarmak doğru olacaktır. Bu sayede gereksiz harcama ve koşuşturma yapmaktan uzak kalmış olacaksınız. Bilindiği gibi çeyiz setinde neler olmalı? Sorusunun cevaplarından biri en elzem ihtiyaçlardan başlamak doğru olacaktır diyebiliriz.

2016 Çeyiz Setleri

Eksiksiz olarak hazırlanan çeyiz setlerinde kafa karışıklığı olmaması adına öncelikle düzgün bir liste yapılmalıdır. Daha sonra evin tarzına göre çeyiz setlerini alıp yerleştirmek gerekir. Buna göre 2016 çeyiz setleri mobilyalar, mobilya aksesuarları, dekorasyon ürünleri, tekstil ürünleri ve daha birçok detaylar göze çarpmaktadır.

Bir Çeyiz Setinde Olması Gerekenler

Evlilik Çeyiz Seti Listesi

Aklınızda olan çeyiz setlerini tamamladıktan sonra, sıra aksesuarlara ve tekstil ürünlerine gelecektir. Buna göre evlilik çeyiz seti listesi en önemli yardımcınız olacaktır. Ev ve mutfak gereçleri en önemli göze çarpan ürünler arasındadır.

Yeni Gelinin Mutfağında Neler Olmalı? yazımızda yeni gelin adayları için mutfak alışverişi esnasında dikkat etmeleri gereken detaylara yer veriyoruz.

Seçili ürünler: GÜRAL

 

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?