Çeyizlik Bambu Havlu Modelleri

Gelinin Çeyizi

14 Haziran 2016 yazan Düğün Hayalleri

Antibakteriyel olduğu bilinen bambu havlu modelleri çok geniş bir alanda kullanılır. Hayatın her alanında kullanılmaya başlanan bambu, havlularda da kendini göstermektedir. Ayrıca kullanılan havluların dokusuna büyük uyumluluk gösteren bambu havlu modelleri son derece modern bir çizgiye sahiptir. Yeni trend olarak yeni evlenen çiftlerin tercih ettiği modern bambu havlular, oldukça sağlıklıdır. Her modele ve modaya uygun tasarlanmış olan bambu havlular, otantik bir dokunun mimarı olarak duruş sergiler. Son derece kaliteli ve sağlıklı olan bambu havlular, çok farklı desen ve renklerde bulunur. İşlemeli olan modelleri çeyizinizde kullanabilir, modern tarzınıza uyum sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz.

2016 Çeyizlik Bambu Havlular

Son derece hijyenik olduğu için, hem banyoda hem de mutfakta güvenle kullanılabilir. Üstelik nemi kolayca emebilme özelliğine sahip olduğu için, bornoz olarak tercih edebilirsiniz. Buna göre 2016 çeyizlik bambu havlular hayatın her alanında karşınıza çıkacak özelliklere sahiptir.

Çeyizlik Bambu Havlu Modelleri

Çeyizlik Bambu Havlular

Saf hazırlanan bambu havlular, cildi tahriş etmeyen ve nemi çabuk emdiği için bakteri üretmeyen özelliklere sahip olmaktadır. Bu sayede çeyizlik bambu havlular günlük kullanım olarak hayatımızın bir parçası olmaktadır.

Dantela Vita Çeyizlik Havlular yazımızda da yeni gelinlerin çeyizlerinde bulundurabileceği oldukça şık havlu modelleri yer almaktadır.

Seçili ürünler: Chakra

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?