Çeyizlik Modern Amerikan Servislikleri

Sofra süsleme sanatında çok büyük anlamı ve yeri olan modern amerikan servisleri sunumlara ayrıca şıklık kazandırmaktadır. Çok farklı konsept ve tarzda bulunan servisler, modern ve zevkli dokunuşları bir araya getirir. Yemek keyfini taçlandıran, sofraları süsleyen ve yemek yemeği keyif haline dönüştüren modern amerikan servisleri özellikle çeyizlik modelleriyle öne çıkıyor. Günlük ve misafirlik olarak alıp keyifle kullanabileceğiniz takımlar, farklı renk ve alternatif sunum zevkleriyle şık bir dokunuş sergiliyor. Sade, zarif ve şık modeller yemek sunumunuzu da daha keyifli hale getirecektir.

Çeyizlik Amerikan Servis Modelleri

Son derece modern ve şık sunumlar sağlayabileceğiniz çeyizlik Amerikan servis modelleri çok alternatif barındırmaktadır. Takımlarınıza göre tercih edeceğiniz renkler de, uyum içinde şık bir sunum olacaktır. Desen ve model olarak çok fazla çeşit olmakla beraber, masanıza ve sunumunuza çok farklı havalar kazandırabilirsiniz.

 Çeyizlik Modern Amerikan Servislikleri

2016 Çeyizlik Amerikan Servisleri

Normal standartlardan farklı servisler istiyorsanız, çılgın modeller de ilginizi çekecektir. Buna göre 2016 çeyizlik Amerikan servisleri özel günlerde veya günlük olarak kullanabileceğiniz harika tasarımlara yer veriyor.

Sehpa Üzeri İçin Vintage Şömen Tabla yazımızda yer alan şömen tabla modelleri moderni ve eskiyi harmanlamayı tercih eden gelin adaylarının çeyiz hazırlıkları aşamasında oldukça ilgisini çekmişti.

Seçili ürünler: English Home

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir