Ankara Gelinlikçileri

Düğün Gardırobu

30 Ocak 2017 yazan Düğün Hayalleri

Sevgili okurlar bugün sizler için Ankara gelinlikçileri üzerine bir yazı hazırladık. Gelinlik aramanın ve doğru gelinliği bulmanın ne denli zor olduğunu aşağı yukarı artık etrafımızda çoğalan evli sayısından biliyoruz. Doğru gelinlikçi nerededir, benim istediğim tarzda gelinlik nerede bulunur? Nerelerde gelinlik bakmalıyım soruları başınızı kemirirken, gelinlik arayışı için Ankara’yı mesken tutacaklar için iyi bir rehber hazırladık diyebiliriz. Her şehirde gelinlikçilerin bir arada bulunduğu meskenler vardır. Özellikle büyük bir şehirden bahsediyorsak gelinlikçiler hep belli semt ve bölgelerde bir arada bulunurlar. Bugün Ankara gelinlikçileri sayfamızda semt semt yer alacak. Bu rehber özellikle şehir dışından gelip Ankara’da gelinlik arayacaklar için önemli bir kılavuz.

ankara-gelinlikcileri (5)

Ankara’da gelinlik arayanlar için Tunalı Hilmi!

Ankaralılar bilirler her evlenen çiftin yolu Tunalı Hilmi’den geçer. Zira Tunalı Hilmi Ankara’da gelinlikçilik faaliyeti gösterenlerin butik ve mağaza açmak için ilk seçtikleri yerdir. Kolları sıvayın çünkü buraya en az 1-3 gün arasında zaman ayırmalısınız. Sizleri bitmeyecek gelinlikçiler tamda burada bekliyor. Vaktim kısıtlı diyenler için tavsiyemiz kesinlikle Tunalı Hilmi ile işe başlamaları olacak. Farklı bütçelere ve farklı zevklere hitap edebilecek gelinlikçilerin yer aldığı Tunalı Hilmi kelimenin tam manası ile sizlere bir cennet vaad ediyor. Hadi biraz daha detaya inelim ve Tunalı Hilmi’de yer alan gelinlikçilere yer verelim.

Güler Cer 

Beyaz Butik

Aysira Gelinlik

Hüsniye Moda 

Aynur Moda

Diva Moda

Dantelle

Dreamon

Gold Moda

Dai Gelinlik

Evet gördüğünüz gibi Tunalı Hilmi’de gelinlik alışverişiniz oldukça yorucu geçecek. Bizler yaptığımız araştırmalar sonucunda birkaç gelinlikçinin öne çıktığını görüyoruz. Tabi bu durumun nedeni gelinlerin gelinliklerinde yaptırmak istedikleri değişikliklere moda evlerinin ve gelinlikçilerin cevap verme şekli önemli bir belirleyici oluyor.

ankara-gelinlikcileri (4)

Ankara Filistin Caddesi Gelinlik Mağazaları

Evet Tunalı Hilmi’ye şimdilik veda ediyor ve Ankara’da gelinlik arayışında olanlar için bir diğer mekan olan Filistin Caddesine doğru yöneliyoruz. Filistin Caddesinde bulunan gelinlikçiler gelinlik noktasında biraz daha maddi çıtayı yükseltirim diyenler için sıklıkla uğranan mekanlar.  Akay, Pronovias gibi ünlü markaların gelinliklerine sıcak bakıyorsanız eğer Filistin Caddesi gelinlik arayışınız için doğru adres olacaktır.

Aline Wedding

Aliye Gelinlik

Akay Gelinlik

Pronovias 

Esperenza

Seçili Modeller: PRONOVİAS

 

 

 

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?