Gelinlik İçine Nasıl İç Çamaşırı Kullanmalı?

Düğün Gardırobu

23 Haziran 2016 yazan Düğün Hayalleri

Öncelikle gelinlikte iç çamaşırı tercih ederken, mutlaka provalarda giymiş olduğunuz korseyi tercih etmelisiniz. Ya da aynı kumaş ve modeli kullanmalısınız. Ayrıca bu sayede gelinliğiniz de üzerinizde tıpkı provadaki gibi duracak ve sizi sıkıntıya sokmayacaktır. Gece boyu hareketlerinize engel olmayacak, sizi rahatsız etmeyecek, sürekli çekiştirmenize gerek olmayacak gelinlikte iç çamaşırı tercih edebilirsiniz. Gelinliğinizin altında sizi daha şık ve zarif gösterecek, göğüslerinizi daha biçimli ve dik gösterecek modellerle kendinizi harika ve rahat hissedeceksiniz.

Gelinlikte Korse Modelleri

Öyle ki, gelinliğinizin altına giyeceğiniz iç çamaşırları içinde en çok önemli olan çamaşır korse olmaktadır. Buna göre gelinlikte korse modelleri doğru ve zarif bir tasarım sayesinde, göğüslerinizin daha dik ve sıkı görünmesini sağlayacaktır.

Gelinlik İçine Nasıl İç Çamaşırı Kullanmalı?

2016 Gelinlikte Korse Modelleri

Gelinliğinizin içine doğru tercih edeceğiniz korse modelleri sayesinde, daha zarif görünmeniz kaçınılmaz olacaktır. Buna göre 2016 gelinlikte korse modelleri karnınızı ve göğüslerinizi toparlayıcı özelliklere sahip olmalıdır. Ayrıca korsenizin kumaşının ince olması da ayrıca önemlidir. Teninizi tahriş etmeyecek ve atamadığınız fazla kilolarınızı da toparlamış olacaktır.

Gelin İç Çamaşırı yazımızı da okumadan karar vermeyin sevgili gelin adayları.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?