Kır Düğünü İçin Gelinlik Önerileri

Gelin ve damat adaylarının gözdesi olan kır düğünü son derece keyifli ve eğlenceli olmaktadır. Bu nedenle gelinlik seçimi de son derece rahat ve sıkmayan bir tarzda tercih edilecektir. Tabi ki kır düğünü için uygun olan gelinlik modellerini seçmelisiniz. Hafif ve hareketli olan kumaşların tercih edildiği kır düğünlerinde, görünümünüzü doğal kılacaktır. Bu sayede düğün konseptine uygun bir şekilde gelinlik seçmiş olacaksınız. Bütünlük ve ambiyans büyük beğeni toplayacaktır. Tüllerle kaplanmış olan dantel gelinlikler, 2016 yılına damgasını vurmuştur. Özellikle yaz gelinleri için ideal olan gelinlik modelleri arasında öne çıkar.

Kır Düğünü Gelinlik Modelleri

Rahat ve güzel olmak tüm gelinlerin hayalinde yerini almaktadır. Buna göre kır düğünü gelinlik modelleri arasında kır düğünü konseptine uygunluk kazandığı için dantel işlemeli ve ince kumaşlardan hazırlanmış gelinlikler tercih edilmelidir.

Kır Düğünü İçin Gelinlik Önerileri

2016 Kır Düğünü Gelinlikleri

Bedeninize uyumlu olan ve kendinizi rahat hissedeceğiniz modellerin ön planda olacağı 2016 kır düğünü gelinlikleri uzun kuyruklu olmayan ve gelinleri sıkmayan modellerde olmalıdır. Üstelik canlı çiçekleri de saçlarınızda kullanabilirsiniz.

Kır Düğünleri için Gelinlik Modelleri yazımızda da kır düğünlerine alternatif fikir oluşturacak farklı gelinlik modelleri yer almaktadır.

Seçili ürünler: ÇAĞTEKS

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir