Oğlum Evleniyor Ne Giysem?

Düğün Gardırobu

9 Haziran 2016 yazan Düğün Hayalleri

Annelerin en önemli günlerinden biri de çocuklarının evlendiği o özel gündür. Tüm işler tamamlandıktan sonra oğlumun düğünü için ne giyebilirim? Sorusuyla karşı karşıya kaldıysanız, mutlaka sizlerin beğenisine sunulmuş tasarımlar bulunmaktadır. Öncelikle vücut ölçülerinizi taşıyacak ve yakışacak modelleri seçmekle işe başlamalısınız. Daha sonra düğün konsepti aynı derecede önem taşımaktadır. Buna göre oğlumun düğünü için ne giyebilirim? Sorunuzun yanıtlarından biri de renk seçimi olmaktadır. Doğru renk seçimi ile sezonun moda renklerini taşımış olacaksınız. Uzun kabarık tuvaletler veya renk cümbüşü barındıran kıyafetleri kesinlikle tercih etmemelisiniz. Şık ve zarif elbiselerle kombinasyon yaptığınız aksesuarlarla, göz kamaştıracaksınız.

Oğlum Evleniyor Ne Giysem?

Hayatınızın en özel günü olduğunu biliyor ve buna göre elbise seçimi yapıyorsanız abartıdan biraz uzak olmayı tercih edebilirsiniz. Buna göre oğlum evleniyor ne yapsam? Sorunuzun karşılığı gözü yormayan ve modern tarzda elbiseler seçmenizi tavsiye ederiz.

Oğlumun Düğünü İçin Elbise Modelleri

Düğün sahibi olduğunuz için, elbette zarifliği elden bırakmayacak, şıklıkla bütünleştireceksiniz. Bunun için oğlumun düğünü için elbise modelleri arasında beyaz ve açık renkli giymemeye özen göstermelisiniz.

2015-kına-abiye-modelleri (6)

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?