Yeni Evliler İçin Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

Evimi Döşüyorum

10 Eylül 2014 yazan Düğün Hayalleri

Yeni bir ev dekorasyonu için kolları sıvayan herkes ilk yatak odası dekorasyonu üzerinde düşünmeye başlar.  Nitekim şık bir yatak odası yeni evli çiftler için dekorasyonun en önemli noktasıdır. Bugün yeni ev dekorasyonu için uygun ve bir o kadar da herkesin kolaylıkla uygulayabilecekleri yatak odası dekorasyon örnekleri seçtik sizin için.

Yatak odası modelleri

Neden cibinlikli bir yatağınız olmasın ki!

Yatağı görsel açıdan zengin göstermek ve bu görselliği romantizm ile birleştirmek istiyorsanız eğer, cibinlikli bir yatağa hayır demeniz için hiçbir neden yok. Bizler galerimizde bu türden bir yatağa sade bir konseptte yer verdik.

Beyaz mobilyalar gözde!

Son yıllarda evli çiftlerin yatak odası mobilyası için seçimi beyazdan yana oluyor. Bunun en önemli etkeni ise beyaz yatak odası mobilyaları görsel açıdan hem odayı daha ferah gösteriyor hem de diğer dekorasyon öğeleri ile iyi bir uyum sağlıyor. Yeni evli çiftler için yatak odası dekorasyonu yeni trendi beyaz dersek eğer çok yanlış bir ifade kullanmamış oluruz. Şık seçimlerimize göz gezdirmeyi ihmal etmeyin, baskın bir duvar rengi ile beyaz uyumuna dikkatleri çekiyoruz ve sizi galerimizle baş başa bırakıyoruz.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?