Gelin Saçı Topuz Tokaları

Sevgili okurlarımız gelin saçı bölümümüzde bugün gelin saçı topuz tokaları ile sizlerleyiz. Sade bir gelin topuzu yaptırıp son derece şık bir gelin topuzu tokası ile saç tasarlamayı düşündünüz mü?

Aklınızı başınızdan alacak olan gelin topuzu modelleri ve bu modellere eşlik eden gelin topuzu tokaları galerimizde siz sevgili okurlarımızı bekliyor. Sıkıca toplanmış su topuzlarına muhteşem dizayn edilmiş taşlı saç tokaları eşlik ediyor. Bu tarz bir gelin saçı modeli duvaksız olarak kullanılabileceği gibi duvaklı olarak da kullanılabilir. Gelin saçı topuz tokaları özellikle su topuzu için fazlası ile önerdiğimiz seçenekler arasında yer alıyor.

gelin-saçı-topuz-tokaları (3)

Işıltılı gelin topuzu tokaları;

Bir gelin bir saç ve unutulmaz bir gece! Sanırım biraz ışıltıyı hak ediyor diye düşünüyoruz. Işıltılı gelin topuzu tokaları yılın moda trendleri içerisinde yer alıyor.  Hatta ışıltılı gelin topuzu tokaları bu yıl gelin duvakları yerine kullanılacak. Sade gelinliklere ihtişamlı duvaklar yerine ışıltılı gelin topuzu tokaları eşlik ediyor. İşte Düğün Hayalleri okurları için seçtiğimiz ışıltılı gelin topuzu tokaları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir