Düğünde Yemek Masaları Dizaynı

Düğünde yemek masası hazırlamanın püf noktaları;

Eğer yemekli bir düğün hazırlıyorsanız yemek masası dizaynı düğününüzün kalitesini ortaya koyacaktır. Özenle hazırlanmış yemek masaları ile düğün gününüzde misafirlerinizi ağırlamalısınız. Çoğu düğün sahibi bu konu için profesyonel isimlerle şirketlerle çalışmayı tercih ediyor fakat düğününün her anını yaşamak isteyen gelin ve damat adayları düğünde yemek  masaları dizaynı ile kendileri ilgilenmektedirler. Sizin için bu noktada fikir oluşturabilecek düğün masaları için püf noktaları ile sizlerleyiz.

düğünde-yemek-masaları-dizaynı (2)

Konseptinizi iyi belirleyin! Düğünde yemek masaları dizaynı içerisinde kullanılacak olan detaylar ortak bir konsepten olmalı

Örneğin düğün alanına ilk bakıldığında hakim olan renge veya o rengi tamamlayıcı olan renge masa dizaynı üzerinde yer verilmeli. Masaların genel havaya sağladıkları büyük katkıyı göz önünde bulundurursak eğer yemek masaları oldukça şık olmalı.

Masa yerleşimine önem verin. Tabağın, çatalın, bıçağın duruşu ve sıralanışı düğün masaları için önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır.

Işıklandırmaya önem verin, mumlar, şamdanlar mutlaka masada yer almalı.

Her masada mutlaka bir çiçek olmalı burada önemli olan çiçeklerin hepsinin aynı olması çünkü düğün alanına genel bir bakış attığınızda birbirini izleyen şık masalar oluşmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir