2016 Çeyiz Seti Kampanyaları

Evlilik hazırlıkları içinde şüphesiz en çok zaman alan çeyiz setleri arayışıdır. Bu sayede 2016 çeyiz seti paketleri sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. İhtiyacınız olan tüm ürünleri kapsayan kampanyalar dahilinde, çeyizinizi kolayca elde edebileceksiniz. Oldukça özel indirimlerle hazırlanan çeyiz paketleri sayesinde, son derece ekonomik bir şekilde, yeni evinizin ihtiyaçlarına sahip olabileceksiniz. Ayrıca 2016 çeyiz seti paketleri cazip ödeme şekilleriyle de alım gücünüzü yormuyor. Birbirinden farklı alternatifler ve seçim şansı sunan markalar öncülüğünde, hem yeni modayı takip edecek, hem de bütçenizi sarsmamış olacaksınız.

Çeyiz Seti Fikirleri

Yeni evlenecek çiftlerin ekonomik çeyiz paketleri sayesinde, zorlanmadan tüm ihtiyaçlarını alabilmeleri sağlanmıştır. Buna göre çeyiz seti fikirleri çiftleri oldukça memnun etmektedir. Trend markaların yer aldığı çeyiz setleri oldukça ekonomik koşulları da bir araya getirmektedir.

2016-ceyiz-seti-kampanyalari (1)

2016 Çeyiz Paketi Fiyatları

Yeni trend ve modern kullanım sunan 2016 çeyiz paketi fiyatları sayesinde, son derece uygun ödeme koşullarına sahip olacaksınız. Üstelik tüm ihtiyaçlarınız tam donanımlı karşılanacak, modern çizgilerin yarıştığı ürünlere sahip olmuş olacaksınız. Kaliteli ürünleri oldukça uygun fiyatlarla alabilecek, kesinlikle zorlanmayacaksınız.

Çeyiz hazırlıkları bölümümüz için daha önce hazırlamış olduğumuz Esse Çeyizlik Tencere Setleri yazımız çeyiz hazırlığı içerisinde olan okuyucularımızın ilgisini çekecektir.

Seçili ürünler: Güral Porselene çeyiz seti kampanyasına ait bu ürünler, 2016 Haziran fiyatları ile firmanın sitesinde 2399,00 TL bedelle satışa sunulmuştur. 4 farklı takımın bir araya geldiği bu çeyiz seti kampanyası oldukça ekonomik. Firmanın sitesinde farklı alternatiflerde yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir