Kına İçin Kırmızı Abiye

Hani bazı renkler bazı özel günlerle özdeşleşir, matemle siyah, düğünle beyaz gibi… İşte kına gecesi için yıllardır vazgeçilmezimiz olan kırmızı bu yılda farklı renk tonları ile gelin adaylarının kına gecesi için birinci tercihleri arasında yer alacak gibi görünüyor. Kına için kırmızı abiye noktasında çeşit ve seçenek bolluğu yaşayacağınızın altını çiziyorum, zira bugün hazır giyim markaları neredeyse bütün abiye modelleri için kırmızı renk seçeneğine yer veriyor. Özel gecelerin en çok tercih edilen renklerinden olan kırmızı abiye beğendiğiniz bir modelin renk kartelasında bizce rahatlıkla yer alacaktır.

Kınada dantelli kırmızı abiye

Kına gecesi için seçenekleriniz arasında dantelli kırmızı abiye seçeneğine yer verebilirsiniz. Dantel özellikle bayanların son yıllarda favori kumaşı olmaya devam ediyor. Bu noktada sizler için birkaç uyarımız olacak. Kırmızı abiye dikkatle kullanılması gereken bir renktir. Kusurları sergileyebilme özelliği olan bu renk adi bir dantel kumaş ile tasarlandığı zaman son derece zor bir seçim olacaktır. Bu noktada sizlere şiddetle tavsiyem eğer kına gecesi için kırmızı abiye seçiminde karar kıldıysanız, kumaş olarak da danteli tercih ettiyseniz, dantelin mutlaka kaliteli bir dokusu olmasına özen göstermelisiniz.

Kınada kırmızı abiye nasıl kombinlenmelidir?

Kırmızı abiyenin en önemli renk kombini siyah ve doredir. İki kombin seçeneği de fazlası ile kullanılmaktadır. Fakat bizler size son zamanların trendi nü kombinleri tavsiye ediyoruz. Daha modern bir görüntü yakalamanıza olanak sağlayacak olan nü kombinler moda trendlerini yakın takipte olduğunuzu gösterecek ve bununla birlikte sizi sıradanlıktan kurtaracaktır. Ayakkabı ve çantada tercih edeceğiniz nü deri parçalara az takı ve natürel bir makyaj eşlik etmeli. Bununla birlikte az önce kuaförden çıktım imajı vermeyen saçlar bu yılın favorileri arasında. Sizlere tavsiyemiz dağınık toplanmış hafif topuzlar olacaktır. Kına için kırmızı abiye modelleri galerimizde siz sevgili okurlarımızı bekliyor.

Eğer kınada tercihiniz abiyeden yana değil bunun yerine sadece bindallı ise Kına İçin Bindallılar yazımızdan fikir alabilirsiniz.

Modeller: Pronovias

kına-için-kırmızı-abiye (6)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir