Bernardo Çeyizlik Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Başlasın çeyiz hazırlıkları! Tabağı, çanağı, tenceresi derken sıra geldi çeyizlik çatal kaşık bıçak setleri ile ilgilenmeye!

Bernardo sofra ustası olarak son yıllarda çeyiz hazırlıkları ile ilgilenen pek çok çiftin kapısını çaldığı markaların başında yer alıyor. Bernardo çeyizlik çatal kaşık bıçak takımları ile sizlere çeyiz alternatifi sunuyoruz. Her gelinin mutlaka çeyizinde  bir gelenek haline gelen çeyizlik çatal kaşık bıçak takımları Bernardo’nun modelleri ile sofrada zarafete dönüşüyor. Firmanın çok şık çatal kaşık bıçak takımları var, çeyiz hazırlıkları yapanlar ve şu sıralar çeyiz işleri ile uğraşanlar hala Bernardo’nun kapısını çalmadıysanız eğer bir an önce bunu yapmalısınız.

bernardo-çeyizlik-çatal-kaşık-bıçak-takımları (4)

Bernardo çeyizlik çatal kaşık bıçak takımlarının fiyatı ne kadar?

Firmanın online satış sitesinden elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda firmanın 2015 yılı satış fiyatları 799 TL ile 1099 TL arasında değişiyor. Firmanın bu takımlarına yaptığı düğün paketleri sayesinde çok daha ucuza sahip olabilirsiniz. İşte sizler için yaptığımız seçimler ve Bernardo çeyizlik çatal kaşık bıçak takımları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir