Dantelli Düğün Davetiyeleri

Gelinlikle özdeşleşmiş bir kumaş davetiye ile birleşiyor, romantik ve nostaljik bir görüntü arayanlar için dantelli düğün davetiyeleri karşı konulmaz bir cazibede.

Dantel detayların renk kattığı düğün davetiyesi modelleri bizlerin düğünler için en çok tercih ettiğimiz modeller arasında yer alıyor. Bu detayı görmeyi çok seviyoruz. Özellikle konu düğün olunca bu dantel akla ilk gelen ayrıntı oluyor. Dantelli düğün davetiyeleri vintage bir tarza hizmet ediyor. Eskimeyen yönü ile bundan sanki yüzyıllar sonrada kullanılmaya devam edilecek gibi hissediyoruz.

Romantik gelinlerin tercihi dantelli düğün davetiyeleri…

Dantel detay genellikle beyaz ve bej tonları üzerinde değişim gösterse de dantelli düğün davetiyeleri için renkli dantelleri de biz çok beğeniyoruz. Uçuk bir mavi veya uçuk bir pembe dantel düğün davetiyesi için bizce mutlaka denenmesi gereken renkler. İşte bu noktada tercihlerinize renk katacak olan farklı seçimlerde yapabilirsiniz. Taşlar, inciler davetiyeniz için dantel ile eşsiz bir birliktelik sunabilir diye düşünüyoruz. Hem sade hem şık ve bir o kadarda romantik bir hissi davetiyenize yansıtmak isterseniz eğer seçiminiz dantelli düğün davetiyeleri olmalı.

One thought on “Dantelli Düğün Davetiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir