Davetiye Modelleri

Seçimler bazen sıra dışı bazen de romantik! Ama davetiye modelleri her geçen gün çoğalan yelpazesi ile aklımızı adeta başımızdan alıyor.

Özel bir gecenin davetini en özel şekilde yapmanız gerekiyor. Dahası o özel gün için sizi en doğru şekilde temsil edecek olan davetiye modelleri tercihleriniz arasında yer almalı. Davetiye modelleri günümüzde inanılmaz bir yelpazeye sahip. Her bütçeye göre var olduklarının altını çizmek istiyoruz. Burada önemli olan hislerinizi doğru iletecek olan bir davetiye modeli tercih etmeniz.

Davetiye modelleri için bizler mutlaka beyaz krem tonlarının düğünü daha iyi temsil ettiklerini düşünsek de bazı gelin ve damat adayları davetiye modelleri noktasında renkli davetiye modelleri seçeneğini tercih ediyorlar.

Beyazın büyüsü ve sadeliğini dantel detaylarla birleştirin!

Şık bir davetiye modeli kim tarafından red edilir ki? İşte bu noktada dantel ve saten detaylar aslında düğünün en özel temsili ikonları oluyorlar. Evet belki yüzyıllardır böyle ama klasikleşmiş bir durumdur ki davetiye modelleri düğün konsepti için olunca bu romantik detaylarda kaçınılmaz bir şekilde yerini koruyor.

2016 davetiye modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir