Düğün Davetiyeleri

Pek çokları için araya sıkıştırılan bir koşturmaca olsa da bazı gelin ve damat adayları için düğün davetiyeleri son derece özel ve önem verdikleri bir konudur. Düğün Hayalleri içerisinde bu detaya önem vermemek olmaz diye düşünüyoruz. Bugün sizlerle nasıl bir düğün davetiyesi seçmelisiniz bu konu üzerinde konuşacağız.

Unutmayın bu düğünde ki ilk temsilciniz düğün davetiyeleri…

Öncelikli olarak konuklarınıza ne hissettirmek istiyorsunuz? Düğününüzün kıpır kıpır canlı bir tema içerisinde olacağını mı, yoksa romantik esintilerin daha şimdiden onları esareti altına alması gerektiğini mi?

Tercih sizin, bu düğün sizin…

Ama her defasında altını çizerek belirtiyoruz ki konseptinizin temasını en iyi hissettirecek düğün davetiyeleri tercih edin. Çılgın bir düğün için çılgın düğün davetiyesi! Romantik bir düğün için romantik düğün davetiyesi! Sade bir düğün için sade düğün davetiyeleri seçin!
Davetiyenizde yer alan davetiye sözleri veya konuklarınızı çağırdığınız yazı tamamen size özgü olabileceği gibi her zaman kullanılan resmileşmiş yazılardan da tercih edebilirsiniz. Düğün davetiyeleri için seçimler yaptık, belki de davetiyeniz bu sayfadadır kim bilir!

Düğün davetiye modelleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir