Kurdelalı Düğün Davetiyeleri

Kurdela detayı düğün davetiyeleri için en çok tercih edilen modellerden biri. Kurdela davetiyeye oldukça şık bir imaj sunmakla birlikte aynı zamanda düğün temasına da doğrudan hitap ediyor. Kurdelalı davetiye modelleri bu sebeple olsa gerek ki özellikle gelin adayları tarafından fazlası ile tercih ediliyor.

Düğün Davetiyeleri

Kurdela detayı davetiyeye romantik bir hava katarken misafirleriniz bu şık sunum ile kendilerini daha özel hissedecekler.

Kurdelalı düğün davetiyeleri için kurdela ile aynı renkte yazı renkleri kullanmak oldukça moda. En azından iletişim bilgileri veya karşılama satırında kurdela renginden bir yazı sunmak beğeni toplayan tasarım davetiye modelleri arasında yer alıyor.

Nerede olursanız olun uzaklarda sizin o özel gününüzde yanınızda olmak isteyen kişiler mutlaka olacaktır. İşte bu yüzden onları davet şekliniz her zamankinden daha kibar ve özenli olmalıdır. Kurdelalı düğün davetiyeleri size bu özeni sunan bir görüntüde oluyorlar. Şık seçiminiz ile tam not almak istiyorsanız eğer kurdelalı düğün davetiyeleri oldukça geniş bir yelpaze ile sizleri bekliyor.

Kurdelalı düğün davetiyeleri 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir