Kutu Davetiyeler

Onları adeta özel bir hediye gönderircesine davet edin. Kutu davetiye modelleri son yılların giderek artan davetiye trendi haline geldi.

Biraz daha maliyetli ama daha şık bir seçim yapmak isteyenler için kutu davetiye modelleri asla kaçırmamaları gereken bir seçenek. Oldukça favori haline gelen kutu davetiyeler içerisine küçük detaylar ekleyerek insanlar düğün davetiyelerini ölümsüz kılıyorlar.

Kutu içerisinde büyülü koku keseleri…

Kutu davetiyeleri içerisine minik koku keseleri eklemek son zamanların en moda davetiye akımı. Lavanta çayı, lavanta çiçeği, kurumuş gül yaprakları, kurumuş papatyalar, minik mavi kır çiçeklerinin yer aldığı koku keseleri kutu davetiye modelleri için biçilmiş kaftan. Büyülü bir koku ile misafirlerinizi davet etmek eminiz hepinizin seçenekleri arasında bulundurmak isteyeceği bir durum.
Kutu davetiye modelleri için kesenin ağzını biraz açmanız gerekebilir. Ama bol seçenekli bir konsepte sahip olan kutu davetiye modelleri içinden mutlaka cebinize uygun seçimler yapabilirsiniz diye düşünüyoruz. Yok benim için davetiye her şeyden önemli diyorsanız eğer kutu davetiye modelleri tam size göre. O zaman kemerleri başka yerden sıkıyorsunuz ve bu muhteşem davetiyeleri misafirleriniz için tercih ediyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir