2016 Gelin Çiçekleri

Gelinin olmazsa olmazı olan gelin çiçekleri bütünlüğün korunması olarak belirlenir. Özellikle gelin çiçeği seçerken, mevsimi de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Buna göre taze yaz aylarına özel taze çiçeklerden oluşan harika bir buketi elinizde taşıyabilirsiniz. Hangi mevsimde hangi çiçeğin uygun olduğunun iyi bir araştırma sonrasında ne kadar doğru bir yol olduğunu anlayacaksınız. Ayrıca gelin çiçekleri içinde en çok öne çıkan beyaz güllerle hazırlanmış buketler olmaktadır. Her zaman için bembeyaz bir gelinliğin yanında, göze çarpacak ve ışık saçacak olan beyaz güllerden hazırlanmış buket olacaktır.

2016 Gelin Çiçekleri Önerileri

Tabi ki aşkın da temsilcisi olan kırmızı güller, harika bir gelin buketi olacaktır. Düğünlerde parıldayacak olan kırmızı bir buket, tüm gözlerin sizde olmasını sağlayacak önemli bir detay olacaktır. Buna göre 2016 gelin çiçekleri önerileri hoş bir buketin, canlı çiçeklerle hazırlanması gerektiğini tavsiye ediyor.

2016 Gelin Çiçekleri

2016 Gelin Çiçekleri Modelleri

Eğer kır düğünü için gelin buketi düşünüyorsanız, renkli çiçekleri tavsiye ediyoruz. Buna göre 2016 gelin çiçekleri modelleri mor, pembe, lila, sarı ve kırmızı çiçeklerin bir araya gelmesiyle harika bir uyum sunacaktır.

Farklı alternatifler için Bir Demet Gelin Çiçeği yazımızdan fikir alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir