Beren Saat’in Gelinliği

2014’ün en çok konuşulan düğünlerinden birine değiniyoruz, markajımızda Beren Saat’in gelinliği var.

Birkaç yıllık birlikteliklerini 2014 Ağustos ayında evlilik ile yeni bir yola sokan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti ilişkileri ile oldukları kadar düğünleri ile de gündemden düşmedi. En çok konuşulan detay ise Beren Saat’in gelinliği oldu. Fazlası ile yorum ve hatta eleştiri alan gelinlik aslında benim tarafından tam not aldı. Oldukça zarif bulduğum gelinliğinin Beren Saat’in düğün konsepti ile tam bir uyum içerisinde olduğunu düşünüyorum.

Beren’in gelinliği bizden tam not alıyor…

Daha ne olabilirdi ki? İncecik bedeni için tercih ettiği dantel detayları straplez gelinliğinde tamamlayan eteğin kabarık olmaması bizce olabilecek en güzel seçimdi. Muhteşem romantik bir ortam ve Beren Saat’in gelinliği tüm sadeliği ile ortamın büyüsüne kapılıyor.

Duvak yerine tercih edilen o şapka; romantik duygularımızı harekete geçirmedi mi?

Beren Saat’in gelinliği noktasında yapılan kötü yorumlara ve eleştirilere belki de kendi zevkimin etkisinde kalarak güldüğümün altını çiziyorum. O muhteşem şapka o yorumları hak etmiyor diye düşünüyorum. Sıradan bir gelin olmaktan uzaklaşan ve doğal saçları ile sıra dışı bir gelin şapkası tercih eden Beren ancak bu kadar kendi ile bütünleşen bir görüntüde olabilirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir