Carolina Herrera 2015 Kış Gelinlik Modelleri

Kendi asilliğini markasına yansıtmış bir isim Carolina Herrera, bugün Carolina Herrera 2015 kış gelinlik modelleri ile birlikteyiz.

Duruşunu, şıklığını ve zarafetini her daim taktir edip yakından takip ettiğim bir isim Caroline Herrera. Kendi doğasını yansıttığı gelinlik modelleri ile Carolina Herrera 2015 kış gelinlik modelleri ile bizimle sevgili okurlarımız. Dünyanın en iyi gelinlik markalarını sizlere getirmeye devam ediyoruz. Carolina Herrera gelinlikleri 2015 sonbahar-kış modelleri modern bir çizgi ile çıkıyor karşımıza. Dantelin romantikliği modernize eden Carolina Herrera modern gelinlere son derece şık bir koleksiyon hazırlamış.

carolina-herrera-2015-kış-gelinlik-modelleri (8)

Carolina Herrera 2015 Sonbahar-Kış Gelinlik Modelleri

Derin bir göğüs dekoltesi ile dikkatleri üzerine çeken Carolina Herrera tasarımı bu gelinlik modeli son derece minimalist çizgilere sahip. Oldukça modern ve bir o kadar da cesur bir gelinlik modeli. Düğününde zamanın tam ortasında olmak isteyen gelin adayları için eşsiz bir seçim olduğunu düşündüğümüz gelinlik modeli, kalitenin ve tasarımın ortak buluşma noktası gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir