Damatlıklarda 2016 Yaz Renkleri

Son derece farklı tarz ve stili yanı sıra damatlık yaz renkleri klasik tarzın dışına çıkmaktadır. Standartların dışında olan damatlık renkleri düğünün konseptine uygun olmalıdır. Beyaz, mavi ve tonları, krem ve lacivert olan damatlık yaz renkleri son derece göz alıcı olmaktadır. Beyaz renginin dışında özellikle açık mavi tonları tercih edilmektedir. Tabi yazlık damatlıkların cepleri, renkli mendillerle süslenmekte, farklı bir hava kazanmaktadır. Ayrıca yazlık tonlar arasında öne çıkan bir diğer renk ise krem olmaktadır. Krem damatlıklar, şık bir yaz damadı olmanızı sağlayacaktır.

Damatlıklarda 2016 Renkleri

Klasik renklerin dışına çıkmak isteyen damat adaylarının tercih edebileceği renk tonlarının hakim olduğu damatlarda 2016 renkleri özellikle kır düğünlerinde göz önüne çıkar. Beyaz, krem, mavi, bebek mavisi tonlarının yoğun olarak tercih edildiği modeller ceplerinde renkli mendillerle de öne çıkıyor.

Damatlıklarda 2016 Yaz Renkleri

Damatlık Modelleri

Damatlıkların olmazsa olmazı ceket, yelek, kravat son derece çık bir tasarımın mimarıdır. Özellikle renkli damatlık seçiyorsanız, yelek tercih etmelisiniz. Klasik ve modern çizgileri yansıtan damatlık modelleri oldukça estetik bir görünüm sunacaktır.

Damatlar İçin 2016 Damatlıkları yazımızda da farklı damatlık modellerine yer vermiştik.

Seçili modeller: Damat Tween

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir