Gelin Çamaşırları

Romantik hayatınızın en unutulmaz gecesine hazırlanırken zarif bir iç çamaşırı gelin adayları için olmazsa olmaz seçimdir. Bugün siz sevgili okurlarımız için gelin çamaşırları seçimleri yaptık!

Beyaz beyaz beyaz! O gecenin olmazsa olmazı beyaz. Kimi gelin adayları gelin çamaşırları seçerken bunları gelinliğinin içine giymeyi tasarlarken kimi gelin adayları için gelin çamaşırları seçimi düğün sonrasında kullanılacak olan tarzda seçimler olmaktadırlar. Bugün sizin için yaptığımız gelin çamaşırları seçimleri ise her iki düşünce içinde kullanılabilir zarif, çekici, masum seçimler! Gelin çeyizinin olmazsa olmazı olan gelin çamaşırları şu günlerde iç giyim firmaları tarafından ap ayrı bir konsept olarak ele alınıyor. İç giyim firmaları gelin çeyizine yönelik olarak hazırladıkları tasarımları ile adeta birbirleri ile yarışırken bu durumun keyfini sürmek gelin adaylarına kalıyor.

gelin-çamaşırları (8)

Beyaz gelin çamaşırları

Gelin ile özdeşleşmiş bir renk beyaz, aksi düşünülemez, aksi aykırılık olarak adledilir durumda. Peki yanlış mı? Masumiyetin simgesi olan beyazın hem gelinlikte hem de gelin çamaşırları üzerinde kullanılması son derece doğru. Tabi birde beyaz gelinliğin içine beyaz giyme zorunluluğu olması da bu durumu daha çok destekliyor. İşte nefes kesici seçimlerimiz ile beyaz gelin çamaşırları!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir