Gelinlik İçine Korse

Gelinliğin en önemli iç çamaşırları arasında bulunan gelinlik korsesi vücudunuzu daha sıkı ve toplu kılacaktır. Özellikle vücudu saran gelinlik modeli tercih ediyorsanız, mutlaka korse giymelisiniz. Üstelik gelinlik korsesi veremediğiniz fazla kilolarınız varsa, onları da profesyonel bir şekilde kapatacaktır. Zarif ve zayıf görünmenin en doğru yollarından biri de korse seçimi olmaktadır. Karın kısmınız daha düz görünecek ve sıkı hatlarınız gelinlikte daha zarif duracaktır. Bilindiği gibi, doğru tercih edilen bir iç giyim ile, gelinliğiniz daha düzgün duracaktır. Üstelik daha rahat hareket edebilecek, kendinize olan güveninizde artacaktır.

Gelinlikte Korse Modelleri

Öncelikle kullanışlı olan modelleri tercih etmeniz gerekmektedir. Büstiyerli korse seçimi ile gelinliğiniz daha zarif duracaktır. Ayrıca göğüs kısmı daha güzel görünecek ve göbeğinizde düz olacaktır. Buna göre gelinlikte korse modelleri içinde ayrıca ince olmasına da özen göstermelisiniz.

Gelinlik İçine Korse

Gelinlikte Korse Seçimi

Tabi öncelikle gelinlikte korse seçimi için daha önce provalara gitmiş olduğunuz modeli tercih etmelisiniz. Bu sayede gelinliğinizin içinde sizi sıkmayan ve alışık olduğunuz bir çamaşır olacaktır.

Gelin İç Çamaşırı yazımıza göz atmayı unutmayın.

Modeller: Ten 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir