Mira’nın Gelinliği

Medcezir’de düğün vardı! Merakla izlenen dizide büyük aşıklar Yaman ve Mira evlendiler. Düğünün en merak edilen detayı ise Miranın gelinliği oldu.

Ekranların en sevilen Tv dizilerinden biri olan Medcezir finaline yaklaşırken bi kaç sezondur beklenen düğünü yaptı. Dizinin baş kahramanları ve aşıkları Yaman Koper ve Mira Behlice deniz kıyısında sade bir düğün ile evlendiler. Miranın gelinliği ise izleyicilerden tam not aldı. Oldukça sade ve bir o kadarda modern bir gelinlik tercih edilmiş. Tam bir sahil gelini olan Miranın gelinliği yıl içinde sahilde evlenmeyi düşünen gelin adayları için iyi bir model. Kabarık olmayan bu gelinlik modeli ile duvak kullanılmaması ise dikkat çekici başka bir detay oluyor.

 

 

 

MİRANIN GELİNLİĞİ (4)
Medcezir Miranın gelinliği

Bu hafta yıllardır beklenen düğüne ev sahipliği yaptı Star Tv ekranları. Ekranlarını en sıkı takip edilen dizilerinden biri tartışmasız Medcezir. Bu dizinin iki başrol oyuncusu canlandırdıkları karakter gereği nikah masasına oturdu. Sabırsızlıkla beklenen düğünün şüphesiz ki en dikkat çekici detayı Miranın gelinliği oldu. Miranın gelinliği sade ve askılı bir gelinlikti. Daracık inen gelinliğe çok şık inci bir kolye dekolte bölgesinde eşlik ediyordu. Miranın gelinliği duvaksız ve onun yerine gevşekçe örülmüş örgü saçların arasına yerleştirilmiş incilerle süslenmişti. Modern gelinlerin mutlaka seçenekleri arasında değerlendireceği bu gelinlik yılın sahil düğünlerine renk katacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir