Zuhair Murad 2015 İlkbahar Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Gelinliğin altın ismi Zuhair Murad 2015 ilkbahar yaz gelinlik koleksiyonu çoktan görücüye çıktı! 2015 yaz gelinlikleri için neler moda? Hangi trendler bizlerle olacak? 2015 ilkbahar yaz gelinlikleri ve tasarımları hakkında bilmek istedikleriniz için bu yazı sizlerle!

Cesaret sahibi gelinler hadi bu yaz adresiniz belli oldu. Gelin adayları için her daim en şık gelinliklere imza atan Zuhair Murad 2015 ilkbahar yaz gelinlik koleksiyonu içerisinde de oldukça şık tasarımlara yer veriyor. Fakat koleksiyona ilk baktığımızda gözlerden kaçmayan detay var ki önümüzde ki yaz gelin adaylarının Zuhair Murad ismi tercih ettikleri zaman farklı olmayı kabul ettikleri anlamına geldiği. Gelinlikler göz alıcı, şık kaliteli ve oldukça özel ama asla sıradan değil.

Transparan danteller bacaklarda

Zuhair Murad 2015 gelinlik modelleri içerisinde en dikkat çeken gelinlik modelleri bacak dekolteleri ile dikkat çeken gelinlikler. Dantelin zarafeti ile bacakları vurgulayan ünlü tasarımcı bu birbirinden şık modelleri 2015 gelinlikleri arasına yerleştirmiş. Biz bayıldık! Dekolte gelinlikte bu kadar mı ustaca kullanılır demeden kendimizi alamıyoruz. Normalde dekolte gelinliğe çok yakıştırdığımız bir tutum değildir fakat işte yine herşeyin iyisi var kötüsü var demeye geliyoruz. Zuhair Murad dekolteyi gelinliğe son derece doğru uyguluyor ve zarifliği gelinlik ile aynı ruh kalıbına sokuyor.

zuhair-murad-2015-ilkbahar-yaz-gelinlik-koleksiyonu (16)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir