Hint Kınacısı

Hint kınacısı kimdir?

Ne iş yapar? Nasıl bulunur?

Hint kınası nasıl yapılır?

Kültürümüzde kınanın yeri ayrıdır. Düğünden bir gece önce yapılan kına hazırları ile birlikte tam bir telaşedir. Tamamen bize özgü bir kültür ve tadına doyulmaz eğlencedir kına. Son yıllarda en çok karşılaştığımız trend ise hint kınası! Hint kınası oldukça etnik motiflerle ele, avuç içine, ayağa, bacağa, kola hatta aklınıza gelebilecek pek çok alana kına uygulanmasıdır. Kınaya modern bir hava getiren hint kınası genç ve modern gelin adayları tarafından büyük rağbet görüyor. Hint kınası tıpkı bir dövme gibi geniş yelpazeye sahip. Kim yapıyor bu işi? Hint kınası yapan kişilere hint kınacısı deniliyor ve artık pek çok organizasyonda bu kişiler hint kınacısı olarak yer alıyorlar. Kına hazırlıkları aşamasında olan gelin adayları için araştırdıkları konulardan biridir bu konu!

Nereden hint kınacısı bulurum?

İnternette araştırdığınız zaman bu konuda hizmet veren kişilerin isimleri iletişim bilgileri ile karşılaşacaksınız. Elinizi çabuk tutmanızda fayda görüyoruz, zira bu işi yaptırmak isteyen gelin adaylarının sayısı oldukça fazla olmakla birlikte henüz yeterli sayıda hint kınacısı bulunmamaktadır.

Tüm davetlilerinizi mest edin!

Hint kınası yapılan kına gecelerinde hint kınacısı kına alanında bir yerde oturtuluyor ve bu kınayı yaptırmak isteyen davetlilere hint kınası uygulatılıyor. Son yılların en popüler kına gecesi etkinliği olan bu akıma sizlerde kına gecenizde yer verebilirsiniz. Düğün Hayalleri olarak bugün birbirinden özel hint kınası motifleri seçtik. İşte hayır diyemeyeceğiniz o şık tasarımlar.

hint-kınası (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir