Nostaljik Düğün Davetiyeleri

Düğün gününüzü en eskimeyen şekilde hangi davetiye temsil eder dersiniz? Bizler bugün yıllar sonrada hala kullanılabilirliği geçerli olabilecek olan davetiye modelleri olarak adlandırdığımız nostaljik düğün davetiyeleri konusunu işliyoruz. Nostaljik düğün davetiyeleri her daim kullanılabilirliği geçerli olan düğün davetiyesi modelleri arasında yer alıyor.

Romantik çiçeklerin tahtını sallamak çok zor!

Bu tarz düğün davetiyeleri noktasında tercihler pastel tonları ile şıklık kazandırılmış çiçeklerdir. Nostaljik düğün davetiyeleri için romantik çiçeklerden uzak durmak imkansız. Özellikle yaz ve bahar düğünleri için son derece doğru bir seçim olacağını düşündüğümüz çiçek detaylı nostaljik düğün davetiyeleri yıllar sonra baktığınızda hala retro bir tarza sahip olabilecek düğün davetiyesi modelleri arasında yer alacaktır.

Kış düğünleri için nostaljik düğün davetiyeleri

Çiçek detaylarını kış düğünleri için pek önermiyoruz. Çiçek daha yaz ve bahar temasına hitap ettiği için kış düğünlerinde tercih edeceğiniz nostaljik davetiye modelleri genellikle sararmış kağıt üzerine kahve tonlarında bir yazı ile hazırlanmış bazen bir ferman görüntüsünde olan düğün davetiyesi modelleri arasından olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir