Sıradışı Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiyeniz ile fark yaratmak ister misiniz? Eğer bu soruya cevabınız evet ise biraz yaratıcılık biraz kendi zevklerinizi ön planda tutarak düğün davetiyeniz için muhteşem bir fikir bulabilirsiniz. Sıradışı düğün davetiyeleri bugün ki Düğün Hayalleri konumuz.

Davetiye zarfının içerisinden çıkan pirinçler…

Bir çok inanışa göre pirinç bolluk ve bereketin sembolüdür. Düğün davetiyeniz içerisinde pirinç taneleri ile bolluk ve bereketi evliliğinize bir simge haline getirebilirsiniz. İlk başlarda bize çok enteresan gibi gelen bu davetiye modelini sembol ettiği fikirden dolayı çok beğendiğimizin altını çiziyoruz.

Mektup formatında bir düğün davetiyesi…

Mektup görüntüsünde bir düğün davetiyeniz olsun istemez misiniz? Son derece şık ve özgün bir fikir olacağınız düşünüyoruz. Sıradışı düğün davetiyeleri noktasında etkili fikirlerden biri olabilir. Aynı zamanda nostaljik bir havaya da sahip olan bu düğün davetiyesi oldukça başarılı.

Damat ve gelin modelli davetiyeler

Düğün davetiyeleri arasında son yıllarda en çok tercih edilen ve tutulan modeller arasına yer alıyor damat ve gelin görüntülü üç boyutlu davetiye modelleri.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir