Romantik Düğün Davetiyeleri

O ve siz, sırada romantik düğün davetiyeleri…

Bu sefer bırakın düğün davetiyenizi en iyi anlatan, romantik bir görüntü olsun. Partneriniz ve sizin yer aldığınız bir fotoğraf veya düğün öncesi çekilmiş düğün fotoğraflarınız arasından seçeceğiniz bir görüntü hem düğün davetiyenize renk katsın hem de sevdiklerinize birer armağan olarak kalsınlar. Eğer bir süre sonra çöpe gönderilen bir düğün davetiyesiniz olsun istemiyorsanız bu seçenek tam size göre.

Romantik bir düğün davetiyesi için su yeşili rengi, uçuk bir pembe, retro bir mavi oldukça iyi bir seçim olacaktır. Yine gri tonları romantik düğün davetiyeleri için doğru seçimler arasında yer alıyorlar. Romantik düğün davetiyeleri arasından bir seçim yapmak istiyorsanız bazı detaylar daha fazla önem taşıyor. Basitleştirmeden doğru hissi uyandırmanın en zor olduğu düğün davetiyeleri romantik düğün davetiyeleri.

Düğün gününüzü gösteren bir takvim!

Romantik düğün davetiyeleri için önemli detaylardan biri de düğün gününü gösteren bir takvimdir. Son zamanlarda eklenen harita üzerinde düğün yerini göstermek ise oldukça moda olan bir düğün davetiyesi detayı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir