Siyah Beyaz Düğün Fotoğrafları

Gelin beyaz damat siyah…

Düğün fotoğrafları denilince akla ilk gelen fotoğraflar arasına yer alır siyah beyaz düğün fotoğrafları. Nitekim gelin ve damadın kendine özgü renkleri değimlidir siyah ve beyaz? Hal böyle olunca bu zıt konsept düğün fotoğrafları için fazlası ile tercih edilen bir seçenek oluyor.

Renkler fotoğrafı tamamlıyor

Siyah beyaz düğün fotoğrafları, beyaz gelinlik siyah damatlık… Düğün kıyafetleri bu fotoğraflar için tasarlanmış gibi. Birde bunun üzerine zıtlığın netleştirdiği hisler eklenince siyah beyaz düğün fotoğrafları düğün fotoğrafları içerisinde en çok tercih edileni oluyor.

Romantik bir hissiyat yaratıyor…

Siyah beyaz fotoğrafların yarattığı romantik hissiyat düğün fotoğrafları için paha biçilemez bir değer. Mutlaka böyle bir fotoğrafınız olmalı. O günü hatırlatacak siyah beyaz bir fotoğrafınıza mutlaka resimleriniz arasında yer vermelisiniz.  Hatta başucu resminizi bu fotoğraflar arasından seçeneğiniz noktasında büyük umudumuz var. Farklı ambiyanslar yaratarak düğün fotoğraflarınıza renk katabilirsiniz. Etrafta uçuşan tüyler, bir sahil kenarı oldukça etkili olacağını düşündüğümüz görüntüler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir