Gelin Çorapları

Gelinliğin hemen altından görünen masum çıtı pıtı detay, gelin çorapları günümüz gelinleri tarafından her geçen gün önem kazanan bir ayrıntı haline geldi. Düğün Hayalleri bugün gelinlik çorapları konsepti ile sizlerle.

Ufak ayrıntıların büyük önem taşıdığı bir güne hazırlanıyorsunuz. Düğün günü gelinliğinizin altına giyeceğiniz çorap için henüz bir karar vermediniz mi? Bazı gelin adayları için gelinliğin altına çorap giymek gereksiz bir ayrıntı olarak görülse de bazı gelin adayları bu ayrıntıya büyük önem veriyor ve gelinlik çorapları onlar için hayli önemli bir detay oluyor. Dantellerin, filelerin ön plana çıktığı beyazın çorapla birleştiği bu nostaljik görüntü aslında yıllardır varlığını sürdürmeye çalışıyor.

Vintage bir esinti, nostaljik bir görüntü…

Kimileri için romantik bir ayrıntı olan gelin çorapları için bizlerde seçimler yaptık. Gelin çorabı giymenin aslında geline o gün sağlayacağı yararlar da yok değil. Topuklu ayakkabı kullanan bayanlar oldukça iyi bilirler ki çıplak ayak ile ayakkabı giymek oldukça zordur. Bu nedenle o gece son derece şık bir gelin çorabı büyük bir kurtarıcı olacaktır. Ayrıca romantik bir hava katmak isteyenler için gelin çorabı vazgeçilmez.

Gelin çorabı modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir