Balık Etek 2016 Yaz Gelinlikleri

Son derece zarif ve şık modeller arasında öne çıkan balık etek yaz gelinlik modelleri zarafetten yana olan gelin adayları için görücüye çıkıyor. Özellikle 2016 yılına damgasını vuran balık etek gelinlikler, zayıf ve uzun boylu bayanların tercih edebileceği modeller arasındadır. Özellikle basenleri geniş olmayan bayanlar, kesinlikle balık etek modellerini tercih etmelidir. Buna göre balık etek yaz gelinlik modelleri son derece modern tasarımlara sahip olmaktadır.

2016 Balık Etek Gelinlik Modelleri

Son derece şık tasarımlara sahip olan balık etek modelli gelinlikler, özellikle dantel işlemeli modelleriyle öne çıkıyor. Buna göre 2016 balık etek gelinlik modelleri özellikle ince ve uzun boylu olan bayanlarda çok şık duracaktır. Özellikle dantelin çok yakıştığı balık etek gelinlik modelleri, göz alıcılığınızı taçlandıracaktır.

Balık Etek Gelinlikler

Yaz aylarıyla beraber yaklaşan düğün törenleri, gelinlikleri de öne çıkardı. Hayallerinizi yaşayacağınız tek gece de, balık etek gelinlikler ile daha estetik bir görsellik kazanmış olacaksınız. Çeşitli taşlar veya dantel ile daha da hareketli hale gelir.

la-sposa-balık-etek-gelinlik-modelleri (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir