Vintage Ev Dekorasyonu

Oldukça popüler bir özelliği olan, varlığı çok eski zamanlara dayanan ve evin bu düzende yerleştirilmesi vintage ev dekorasyonu modelleri anlamına gelir. Değişik ve anısını olan eski eşyaların bir uyum ve denge içinde yerleştirilip dekore edilmesi demektir. Öncelikle özelliklerini anlayıp, doğru dekore etmek gerekiyor. Eski dekorasyon ürünlerinin, günümüzdeki dekorasyon fikirleriyle birleştirilerek nostaljik bir anlam katmasıdır. Ayrıca oldukça modern bir tasarımın da mimarı olan vintage ev dekorasyonu modelleri içinde kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Genel olarak bakıldığı zaman belirli renklerin kullanıldığı görülmektedir.

Vintage Dekorasyon Örnekleri

Genellikle toprak ve pastel tonları, pembe, mavi, beyaz ve yeşil renkleri kullanılır. Buna göre vintage dekorasyon örnekleri tamamen gösterişten uzak olarak hazırlanır. Eğer desenli ve gösterişli bir stil istiyorsanız, çiçekli modeller kullanabilirsiniz.

2016 Vintage Dekorasyon

Kesinlikle abartıdan ve ihtişamdan uzak duran, nostaljik eşyaların bugünkü eşyalarla harmanlanıp yerleştirilmesi söz konusudur. Buna göre 2016 vintage dekorasyon kullandığınız her oda için ayrı bir görünüm demektir. Küçük ve sade dekorasyon objeleri kullanarak, huzurlu olmanız kaçınılmaz olacaktır.

Vintage Ev Dekorasyonu

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir