Birbirinden Şık 2016 Gelinlik Modelleri

Dünya’ da önde gelen markaların tasarlamış olduğu 2016 gelinlik modelleri gelin adaylarının hayallerini süslüyor. Her genç kızın hayalini kurduğu gelinlik modelleri farklı tasarımlarla göz kamaştırıyor. Aksi halde gelin adayları çok büyük üzüntü ve hayal kırıklığı yaşayabilir. Genel olarak kabarık olan gelinlik modelleri revaçta olsa da, 2016 yazına damgasını vuran prenses modeller olmaktadır.

 2016 Prenses Gelinlik Modelleri

Binlerce gelinlik modeli arasından öne çıkan prenses gelinlik modelleri farklı detay ve tasarımlarla göz kamaştırıyor. Oldukça şık ve zarif bir duruş sergileyen modeller, gecenin kraliçesini taçlandırıyor. Öncelikle gelinlikte detaya önem veren prenses model gelinlikler, taşlarla süslenen etkileyici bir tarza sahip olmaktadır.

En Taşlı Gelinlik Modelleri

Son yıllarda gelin adayları tarafından büyük ilgiyle karşılaşan taşlı gelinlik modelleri iddialı ve gösterişli olmaktan geri kalmıyor. Gelin adaylarının ışıldayarak gülümsemesini sağlayan, kendilerini gerçek bir kraliçe gibi hissetmelerini sağlayan modeller farklı stillerle öne çıkıyor. Son derece geniş bir yelpazeye sahip olan modeller, dantel ve farklı desenlerle ön plana çıkmayı başarıyor.

la-sposa-kabarık-gelinlik-modelleri (6)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir