Yaz Gelinleri İçin Gelinlik Önerileri

Moda dünyasına damga vuran ve gelin adaylarının adeta başını döndüren gelinlik önerileri çok fazla alternatif ile öne çıkıyor. Yaz gelinlerinin abartıya kaçmadan tercih edecekleri zarif gelinlikler dikkat çekecek. Daha çok dantel ve taş işlemeli, ince detaylı gelinlikler göz önünde olacak. Kayık yaka ve dantel işlemeli gelinlik önerileri adeta nefes kesiyor. Oldukça geniş bir yelpaze içinde olan gelinlikler, seçenek ve alternatiflerle gelinlerin başını döndürüyor.

2016 Gelinlik Modelleri

Her şeyden önce gelin adaylarının vücut tiplerine göre gelinlik seçmeleri tavsiye edilir. Tabi düğününüzün konseptine yaraşır bir model seçmeniz de, sizi ayrıca özel kılar. Buna göre 2016 gelinlik modelleri içinde balo salonunda, havuz başında veya kır düğününde yapılacak düğünlerinizde, gelinliğinizin de uyumlu olması doğru olacaktır.

Yaz Gelinleri Gelinlik Modelleri

Bilindiği gibi yaz gelinleri çok daha uçuşan ve dikkat çeken bir gelinlik içinde olmayı isterler. Buna göre yaz gelinleri gelinlik modelleri bakımından daha özenli ve ihtimamlı olmaktadır. Şıklık ve sadeliğin bir arada yaşanacağı 2016 yazında, gelinler adeta düşman çatlatacaklar.

la-sposa-2015-gelinlik (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir