Bu Yaz Gelinlikler Nasıl Olacak?

Her sezon yenilenen ve göz dolduran trendleriyle fikirlere katkılarda bulunuyor. Buna göre 2016 yaz gelinlik modelleri çok fazla alternatifler gelin adaylarının karşısına çıkıyor. Görücüye çıkan gelinlik modelleri özellikle dantel modelleriyle damgasını vuruyor. Göz alıcı ve doğal görünümlü modeller, kır ve havuz başı düğünlerinde öne çıkıyor. Düz kesimli olan dantel modelleri 2016 yaz gelinlik modelleri içinde şık ve zarif bir duruş sergiliyor.

Yaz Gelinlik Trendleri

Özellikle düz kesim olan gelinlikler, oldukça şık bir duruş sergiliyor. Oldukça yüksek bir enerjisi olan yaz mevsimine uygun olan yaz gelinlik trendleri içinde uçuş uçuş tasarımlar öne çıkıyor. Ağır taş işlemeli modellerin yerine geçen şık ve daha rahat tasarımlar öne çıkıyor.

2016 Yaz Tül Gelinlik Modelleri

Yaz modasında önde çıkan bir diğer gelinlik tasarımı da tül gelinlik modelleri olmaktadır. Buna göre 2016 yaz tül gelinlik modelleri rahat bir duruş sergilemesine karşı, son derece şık ve zarif bir görünüm sergiler. Ayrıca dantel inceliğiyle tamamlanmış duvağıyla da muhteşem bir görsellik içinde olmuş olacaksınız.

2015-gelinlik-modelleri-la-sposa (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir