Kardeşim Evleniyor Ne Giysem?

Yaklaşan düğün zamanlarında, en çok telaş ve panik nedenlerinin arasında olan elbise seçimi en az gelinlik seçimi kadar heyecan vericidir. Buna göre kardeşimin düğününde ne giyebilirim? Diye soruyorsanız, öncelikle düğünün nerede olduğu ve ikinci olarak vücut ölçülerinize göre alternatiflere başlamanızı tavsiye ederiz. Bir kır düğününde ağır taşlı elbiseler giymek son derece yanlış bir seçim olacaktır. Tabi düğün konseptine göre karar verirseniz, elbise seçiminiz daha pratik olacaktır. Ayrıca kardeşimin düğününde ne giyebilirim? Sorusunun yanıtlarından biri de hareketlerinizi kısıtlayacak ve sizi gece boyu rahatsız edecek elbiselerden uzak durmaktır.

Düğünde Nasıl Giyinilir?

Öncelikle düğünün konseptine göre karar vermeli ve seçimi buna göre yapmalısınız. Şık bir balo salonunda rahat elbiseler giyemeyeceğiniz gibi, kır düğününde de ağız taşlı abiyelerden uzak durmalısınız. Buna göre düğünde nasıl giyinilir? Sorunuzun yanıtı tamamen konsepti ele alıp elbisenizi tercih etmelisiniz.

Kardeşimin Düğünü Elbise Modelleri

Öncelikle doğru elbise modelini seçerken, dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Renk alternatifi olarak beyazdan uzak durun ve mümkünse siyah veya renkli elbiseleri tercih edin. Ayrıca kardeşimin düğünü elbise modelleri arasında aşırıya kaçmamak da önemli bir detay olmaktadır.

2015-nişan-abiyeleri (6)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir