Damatlar İçin 2016 Damatlıkları

Damatlıkların tek tip olduğunu düşünmek oldukça yanlıştır. Son yıllarda 2016 damatlık modelleri çok fazla alternatife sahip olmaktadır. Modern çizgiler yansıtan modeller, daha dar ve kısa olmakta, ceketlerin yaka kısımları ipeksi çizgilerle koleksiyona eklenmeye başladı. Buna göre damatlık modelleri spor modelleri de alternatiflerine ekledi. Daha spor ve modern olmak isteyen damat adayları, özellikle kır düğünleri için bu modelleri tercih etmekte. Standart renklerin dışına da çıkılan modeller birbirinden farklı detayları geniş bir yelpazede sunuyor.

2016 Damatlık Renkleri

Farklı renklere yer verilen 2016 damatlık renkleri açık mavi, bej, krem, beyaz ve mavinin tonları şeklinde büyük beğeni topluyor. Siyah damatlık modelleri de farklı tarzda ve kravatlarla görücüye çıkıyor. Ayrıca kravatların renkli olması da büyük beğeni toplamaktadır. Düğününüzde siz de fark yaratmak istiyor ve klasik damatlık modellerinin dışına çıkmak istiyorsanız, seçiminizi bu yönde kullanabilirsiniz.

Damatlar İçin 2016 Damatlıkları

Damatlık Trendleri

Artık damat adayları da düğün konseptine uygun formatta damatlık tercih ediyorlar. Şapka aksesuarlı, renkli veya spor tarzda damatlık trendleri çok fazla beğeni topluyor.

Farklı alternatifler görebilmek için 2016 Damatlıkları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Seçili modeller: KİĞILI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir