Çeyiz İçin Yatak Örtüleri

Evlilik hazırlıkları içinde şüphesiz en çok zaman alan dekorasyon ve tekstil ürünleridir. Bunun için 2016 çeyiz yatak örtüleri modelleri çok çeşitli çizgiler ve alternatifler sunuyor. Her markanın farklı bir detayı ve çizgisi olmakla birlikte, öncelikle yatak örtüleri bu anlamda önemli farklılıklar yaratmıştır. Öncelikle mevsimi göz önünde bulundurmalı ve tercihlerinizi buna göre yapmalısınız. Ayrıca yatak odanızın klasik veya modern tarzda döşenmiş olması da, yatak örtüsü tercihinizi netleştirir. Buna göre 2016 çeyiz yatak örtüleri modelleri tarzınızı göz önünde bulundurup sahip olmanız yönündedir.

Çeyizlik Yatak örtüleri

Çeyizlik ve günlük kullanım olarak ayrılan yatak örtüleri, özellikle çeyizlik olarak tercih edildiği zaman fevkalade modellerle karşılaşmak kaçınılmazdır. Fakat modern bir yatak odası takımında aşırıya kaçan abartılardan uzak duran gelin adayları, daha çok günlük de kullanabilecekleri modellere eğilim gösteriyorlar. Buna göre çeyizlik yatak örtüleri aşırı gösterişli olmayan modeller üzerinde yoğunlaşmak mümkündür.

Çeyiz İçin Yatak Örtüleri

Yatak Örtüsü Modelleri

Yatak odanızın tarzını belirledikten sonra, tercih edeceğiniz yatak örtüsü modelleri şık ve estetik bir tarzda tercih edilmelidir. Yeni trend hem günlük, hem de misafirleriniz geldiği zaman görsel olarak şık olarak modeller ön planda olmaktadır.

Çeyizlik havlu modelleri yazımızda da yeni gelinlerin çeyiz hazırlıklarının olmazsa olmazı havlu modelleri üzerinde durduk.

Seçili ürünler: Dantela Vita markasına aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir