Gelin Küpesi

Gelinliğiniz için bütün aksesuarlarınızı yok sayabilirsiniz ama gelin küpesi mutlaka bir gelinin kullanması gereken bir aksesuardır

Saçınız ile uyumlu doğru bir küpe ile son derece zarif bir görüntüye ulaşacaksınız. Gelin küpesi gelin adaylarının düğünde takılan hediye diğer takıları ile uyumlu olmak zorunda değildir. Zaten gelin düğün alanına gelirken üzerinde sadece aksesuar olarak küpe bulunur. İnci bir küpe ile uyumlu inci bir kolye bugün sizler için önerdiğimiz seçeneklerden biri. Abartıdan uzak gelin küpesi seçimleri yapmanızdan yanayız. Zaten ihtiyaçlı olan bir gelinliği abartılı küpeler ile boğucu bir hale getirmeyi son derece gereksiz buluyoruz.

gelin-küpesi (6)

Tercihiniz mutlaka sade olmalı!

Gelin küpesi için yaptığınız tercihin gelinliğinizi başka bir boyuta taşımasına izin vermeyin. Ne tip olursa olsun, hangi taştan tasarlanmış olursa olsun gelin küpesi mutlaka sade ve zarif olmalıdır. Bunun için kendinizi ve elinizi gösterişli küpelerden çekin sevgili gelin adayları. Tercihiniz mutlaka sade bir gelin küpesi olmalı. İşte size alternatifler sunan galerimiz ve öneri gelin küpeleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir