Vintage Gelin Küpeleri

Son zamanların en popüler moda akımlarından biri olan vintage takılar üzerinde de hayli etkili eski, eski gibi eskiyi andıran işte vintage gelin küpeleri tamda bu anlamları ile sizlerle sevgili okurlarımız!

Vintage gelin küpeleri için seçimlerimiz taşlı ve incili küpelerden yana oluyor. Gelin küpeleri genellikle inci ve taş üzerine yoğunlaşılarak hazırlanmaktadırlar. Her gelinin aklında yer alan bir sorudur gelinliğime nasıl bir küpe takmalıyım sorusu, bunun içinde seçilen küpe modelinin gelinlik modeli ile uyumluluk göstermesi arzu edilir. Daha sade hatlara sahip bir gelinlik tercih etmişseniz eğer  salkım vintage gelin küpesi tercihi yaparak elegan bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

vintage-gelin-küpeleri (1)

İnci ve taş her daim gelinlik için ilk sırada!

Gelinliğim için en uygun küpe hangisi diye düşünürken pek çok gelin adayı ışıl ışıl taşlı ve romantik görünümlü incileri tercihleri arasında değerlendirmiştir. Hal böyle olunca gelin adayları için seçim vermek her daim zor olmuştur. Bugün siz sevgili okurlarımız için vintage gelin küpeleri üzerine bir galeri hazırladık. Bir editör olarak tabi ki favori bir seçimim var. Ortası yuvarlak inci etrafı eski metal çerçeveli vintage gelin küpesi bugün için favori seçimim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir