Gelinlik Kemeri

Akla çok gelmese de özellikle gelinlik provaları esnasında acabalarla başlayan cümlelerin cevabıdır gelinlik kemeri işte bu yüzden amacımız düğüne dair her detaya el atmak diyoruz ve gelinlik kemeri modelleri ile sizlerle oluyoruz sevgili okurlarımız.

Gelinliğin etek kesimi ile üst kısmının geçişini sağlamak için pek çok defa gelinlik kemeri önemli bir kurtarıcıdır. Özellikle tasarım gelinliklerde sıklıkla ihtiyaç duyulur gelinlik kemerine. Bu nedenle bugün sevgili okurlarımızın çok aradıkları bir detayı gündemimize alıyoruz ve gelinlik kemeri modelleri ile 2015 yılına seçme bir galeri hazırlıyoruz.

gelinlik-kemeri (3)

Gelinlik kemeri modelleri;

Gelinlik kemeri sadece yeni tasarım gelinlikler için değil aynı zamanda eski bir gelinliği tadilat ederken de gerekli olabilmektedir. Vintage bir gelinlik giymek istiyorum diyen gelin adayları için anne gelinliğine tadilat uygulatmak çok defa rüyaları süsler. Bu gibi durumlarda eski gelinlik kemeri yerine yeni ve uygun bir gelinlik kemeri kullanmak çok daha doğru bir seçim olacaktır. İşte bu tarz gelinlikler için galerimizde birbirinden şık gelinlik kemeri örnekleri sizleri bekliyor. Beyaz bir rüyaya yeni bir rütuş diyoruz ve gelinlik kemeri modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir