Gelinliklerde 2016 Yaz Esintileri

Oldukça şık ve gözde tasarımlarıyla ön planda olacaktır. Buna göre gelinliklerde 2016 yaz modelleri son derece renkli bir yelpazeye sahip olacaktır. Klasik modellerin yerini alan uçuş uçuş modeller gelinlerde yazın sıcaklığını yansıtacaktır. Ayrıca gelinliklerde 2016 yaz modelleri sade ve şık tasarımlarla öne çıkıyor. Balık etek, mini, dantel işlemeli ve kabarık modellerin göz önünde olacağı gelinliklerde 2016 yazı oldukça renkli düğünlere sahne olacaktır. Klasik ağır taşı, işlemeli modellerin yerini alan sade tasarımlar, tül ve dantel işlemeli olduğu için, romantik bir esinti dahilin de olacaksınız.

2016 Gelinlik Modelleri

Her genç kızın rüyasını gerçeğe taşıyan farklı model ve tasarımlar dahilinde olan gelinlik modelleri, bu yaza da farklı bir kreasyonla damgasını vuruyor. Özellikle düğün konseptinizi göz önüne alıp 2016 gelinlik modelleri arasından karar vermeniz mümkün oluyor.

2016 Yaz Gelinlikleri

Kabarık, dantelli, balık etek modelleri içinde kendi zevkinize uygun tasarımlar yakalayacağınız 2016 yaz gelinlikleri içinde öncelikle düğününüzün nerede yapılacağını göz önünde bulundurup, karar vermelisiniz. Bu sayede daha uyumlu bir düğünün gelini olacaksınız.

la-sposa-gelinlikleri (9)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir