Gelinliklerde Yaz Trendleri

Düğününüz için geri sayım başladı ve siz büyük bir heyecanla gelinlik arayışı içindeyseniz, o zaman gelinlik yaz trendleri sizi daha da heyecanlandıracak gibi görünüyor. Çünkü birbirinden şık ve farklı tasarımlar, adeta göz dolduruyor. Dantelli modeller gelinlik yaz trendleri arasında öne çıkıyor. Oldukça zarif ve şık bir duruş sağlayan dantelli modeller, sizin de en güzel gününüzü taçlandıracaktır.

2016 Yaz Gelinlik Modelleri

Dantelli ve taşlı modellerin bir araya gelmesiyle, adeta bir kraliçe edasıyla düğününüzün kusursuz geçmesini sağlayacaksınız. Bir gelinliği taşımak için, öncelikle benimsemenin önemini biliyorsunuz. Bu nedenle 2016 yaz gelinlik modelleri mini, kabarık, prenses modeller olarak öne çıkıyor.

Gelinliklerde Yaz Trendleri

2016 Kabarık Gelinlik Modelleri

Öncelikle modası hiçbir zaman geçmeyecek bir gelinlik modeli olmaktadır. Her gelin adayına yakışacak ve özellikle kalça, basen bölgesinde yoğunluk varsa, mutlaka kabarık modeller tercih edilmelidir. Üstelik 2016 kabarık gelinlik modelleri kısa boylu bayanlar için de en ideal tercihlerden biri olacaktır. Gelinlik seçerken öncelikle vücut hatlarınızı ön plana almayı unutmamalısınız. Ayrıca kabarık gelinlikler, kısa boylu bayanlar içinde en doğru tercihlerden biri olacaktır.

Bir kır düğünü yapmayı hayal ediyorsanız eğer Kır Düğünü İçin Gelinlik Önerileri yazımızda kaçırmamanız gereken gelinlik modelleri yer alıyor.

Seçili ürünler: Oscar De La Renta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir