Tekne Düğünü İçin Gelinlik Fikirleri

Oldukça keyifli ve farklı bir konsept üzerine hazırlanan tekne düğünü gelinlik modelleri son derece uçuş uçuş ve sıcacık bir konforu yansıtmalıdır. Ağır taş işlemeli ve hareket alanını daraltacak modeller kesinlikle tercih edilmemelidir. Buna göre eğer tekne düğünü gelinlik modelleri arasında tercih yapmak istiyorsanız, rahatlık ve şıklığı elden bırakmamanız gerekiyor.

Teknede Düğün

Ayrıca rahat ve zarif olan gelinliğinizi saçlarınıza tutuşturulan çiçeklerle taçlandırabilirsiniz. kesinlikle klasik bir gelinlik modelinden uzak durmalı, daha zarif ve rahat modellere yönelmelisiniz. Balık etek ve dantel işlemeli gelinlik modelleri, teknede yapılacak bir düğün için ideal bir seçim olacaktır.

2016 Teknede Düğün İçin Gelinlik Modelleri

Son yıllarda en çok revaçta olan teknede düğün konsepti, özellikle gelin ve damat adaylarının heyecanlarını ikiye katlıyor. Tabi buna göre 2016 teknede düğün için gelinlik modelleri seçimi de aynı şekilde heyecan verici olmaktadır. Birbirinden fazla alternatifi bir arada barındıran modeller, tekne için şık ve rahat tasarımları düşünmüştür. Balık etek ve rahat gelinlik modelleri teknede yapacağınız düğün için tercih edilebilir.

gelinlik-ve-la-sposa-modelleri (5)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir