Tamamen Dantelden Gelinlik Modelleri

Oldukça şık ve zarif bir görünüm veren dantel gelinlik modelleri 2016 yılına damgasını vurmuştur. Ağır taşlarla işlenmiş modellerin rafa kalktığı bu sezon, özellikle gelinliklerde dantel olarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle romantik düğünlerin vazgeçilmezi olan dantel gelinlik modelleri göz alıcı alternatifleriyle görücüye çıkmaktadır. Son derece sade ve ihtişamlı olan modeller, gelin adaylarının isteklerine cevap verecek özellikler taşımaktadır. Modern ve klasik tarzı bir arada yakalayabileceğiniz muhteşem kreasyonlar dantel gelinlikler yelpazesi içindedir. Belden yukarıya yapılan dantel işlemesi, gelinliğinize ayrı bir hava katacaktır.

2016 Dantel Gelinlik Modelleri

Ayrıca transparan model bir gelinlik tercih ediyorsanız, üzerinde yapılan dantel detay oldukça şık bir hava katacaktır. Buna göre 2016 dantel gelinlik modelleri yaka ve göğüs kısmında oluşan işlemeyle de son derece zarif bir hava kazandıracaktır.

Dantel Gelinlik Modeli

Tabi tamamen dantellerle bezenmiş bir gelinlik modeli tercih ediyorsanız, son derece zarif ve romantik bir geceye damganızı vuracağınızı da unutmamalısınız. Ayrıca dantel gelinlik modeli içinde vücut hatlarınıza uygun bir gelinlik seçmeli, hayranlık dolu bakışları da üzerinizde hissedeceksiniz.

la-sposa-gelinlik-modelleri-2015 (6)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir