Yılın Trend Gelinlikleri

Şık ve zarif tasarımların öne çıktığı 2016 trend gelinlikleri arasında çok şık bir koleksiyon barınmaktadır. Farklı alternatiflere bakmaya değer olduğunu ve klasik tasarımların dışına çıkılması gerektiğini kanıtlayan modellerin bir araya geldiğini görüyoruz. Moda tasarımcıları gelinlerin en güzel günlerinde kendilerini taçlandırmak ve emin olmak adına tercih edecekleri gelinlikleri görücüye çıkarıyorlar. İşte 2016 trend gelinlikleri aradığını bulamayan gelin adayları için geliyor.

2016 Gelinlik Modelleri

Her sezon farklı yenilikler yelpazesine damgasını vuran gelinlikler, gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. İnce ve hafif kumaşların öne çıktığını, ağır taş işlemelerinin ise arka planda kaldığını görebilirsiniz. Buna göre 2016 gelinlik modelleri uçuş uçuş ve dantelli tasarımlarla göz dolduruyor. İçinde kendinizi oldukça rahat ve şık hissedeceğiniz tasarımlar dikkat çekiyor.

2016 Yaz Gelinlik Modelleri

Dekolteli ve balık etekli modeller bu yaza damgasını vuruyor. Halen aradığınız gelinliği bulamadıysanız 2016 yaz gelinlik modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Rahatlığı ve şıklığı ön planda tutan balık etek modeller tercih ederken, yine vücut ölçünüzü baz almanızı tavsiye ediyoruz.

la-sposa-2015-gelinlik-modelleri (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir