Türkçe İlk Dans Müzikleri

Perdeler sizin için açılıyor ve müzik!

Kabul edelim ki her birimizin hayatımızın bir döneminde hayal ettiği bir şeydir ilk dansımı hangi müzikle yapmalıyım.  Bizde bugün ilk dans için müzikler seçtik. İlk düğün dansı müzikleri olarak adlandırdığımız bu koleksiyona sizlerinde önerilirini değerli yorumlarınız ile bekliyoruz.

türkçe-ilk-dans-müzikleri (1)

Türkçe ilk dans müziği önerilerimiz;

Nilüfer’den Ta Uzak Yollardan; yıllardır yaşamını sürdüren bir şarkı! Bir klasik, hatta uzunca yıllar adından bahsettirmeye devam edecek bir şarkı. Nilüfer’in duru söyleyişine tam bir dans müziği eşlik ediyor. Hal böyle olunca ilk dansınızı bu şarkı ile yapmak duygu dolu bir tabloya imza atacaksınız demektir.

Dans müzikleri

Erol Evgin’den Söyle Canım; yok benim müziğim hem romantik olmalı hem de kımıl kımıl olmalı diyorsanız eğer Söyle Canım tam onikiden bir tercih olacaktır. Erol Evgin’in muhteşem yorumu da bu şarkı için eşsiz bir kulak zevki oluşturuyor. Gülümseyin ve dans etmenin keyfine varın. Enerjik çiftler bu müziği kaçırmamalı.

Yaşar’dan Benim Bütün Rüyalarım Seninle; ona o gece tamda böyle seslenmek istemez misiniz? Yine yumuşak bir ses ile seslendirilmiş bir şarkı Benim Bütün Rüyalarım Seninle.  Tam bir Türkçe ilk dans müziği.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir