Yeni Evimde Banyo Dekorasyonu

Evim yeni banyom yeni!

Yeni ev dekorasyonu için adım adım her köşeye ulaşmaya çalışıyoruz. Bugün ki durağımız ise banyo! Yeni bir evi dekore ederken ruhumuzu evin her köşesine yansıtmak derdindeyiz yeni banyo demek aslında son yıllarda bu anlamda oldukça gelişen banyo sistemlerinden de sonuna kadar yararlanmak demek. Banyo dekorasyonu için kolları sıvayın ve masraftan kaçmayın diyoruz. Nitekim banyo ve mutfak bizce en kaliteli malzemeleri hak eden alanlar olmakta. Yanlış tercih edilmiş malzemeler yüzünden banyonuzun dekorasyonu sizi kısa bir süre idare etmekten öteye geçemeyecektir.

Banyo dekorasyonu için yerleşim çok önemli!

Ahşam malzemeler kullanılmış bir banyo dekorasyonu ahşabın su teması engellenerek kullanılması ile uzun vadeli bir tasarım olabilir. Nitekim ahşabın düşmanı su bütün dekorasyonu yok etmekte oldukça başarılı olacaktır.

Yan yana kullanılmış küvetler ile romantik bir banyoyu kim istemez?

Eşiniz ile günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atacağınız bir banyo dekorasyonu tam da istediğiniz bir fikir değil mi? O zaman biraz cesaret sahibi olarak banyonuzda çift küvet konumlandırabilirsiniz. Banyonuza kattığınız country hava ise bu küvetler ile birlikte herkese bu evde birbirine aşık bir çift yaşıyor imajı doğuracaktır. Bizce denemeye değer!

yeni-evimde-banyo-dekorasyonu (7)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir